قوانین و مقررات ساخت و ارسال مهر

قوانین و ضوابط ساخت مهر

شما در صورتی می‌توانید مهری را سفارش دهید که مالک و دارای حق ساخت آن مهر باشید. مالکیت شما برای ساخت مهر بر اساس نوع مدرک ارائه شده توسط شما مشخص خواهد شد.

تمامی مهر های ساخته شده توسط این مجموعه به صورت ژلاتینی میباشد.

مدارک لازم برای ساخت مهر:

  • مهر مهندسی: تصویر پروانه فعالیت و یا کارت عضویت نظام مهندسی

بدیهی است که اگر شما مدرک مورد نیاز را ارائه ندهید و یا صحت مدراک ارائه شده توسط شما مورد تردید قرار گیرد و یا به هر نحوی شما مالک مهر شناخته نشوید، سفارش شما انجام نخواهد شد و اگر مبلغی به عنوان خرید در سایت پرداخت کرده باشید این مبلغ با کسر 15% ضرر و زیان وارد شده به این مجموعه به شما بازگردانده خواهد شد.

در صورت احراز صلاحیت ساخت مهر، تمامی مسئولیت‌های حقوقی و کیفری ساخت و استفاده نادرست از مهر مربوط به سفارش دهنده می‌باشد و این مجموعه هیچ گونه مسئولیتی را در این زمینه نمی‌پذیرید.

مدت زمان ارسال طرح مهر بعد از تایید و پرداخت سفارش 1 روز کاری بوده و بعد از تایید طرح از طرف سفارش دهنده، ساخت مهر 1 روز کاری زمان نیاز خواهد داشت.

پاسخگويی این مجموعه با توجه به مطالب گفته شده در ضوابط و مقررات می‌باشد. لذا مطالعه اين صفحه ضروری است.

مهرهای غیرقابل ساخت:

  • هر نوع مهری که شما صاحب و مالک معنوی آن شناخته نشوید و یا به هر نحوی هویت و صلاحیت شما توسط مهرینو احراز نگردد.
  • تمامی مهرهایی که نام برند، شرکت و یا اشخاص حقیقی و حقوقی خارجی به هر نحوی در آن به کار برده شود.


قوانین و ضوابط تایید طرح نهایی مهر

طرح نهایی تمام سفارشات پیش از ساخت از طریق واتساپ و یا روش‌های دیگر توسط این مجموعه به سفارش دهنده ارسال می‌شود. سفارش دهنده لازم است، طرح ارسال شده را رویت و فایل pdf ارسال شده را پرینت بگیرد. این فایل ابعاد نهایی مهر روی کاغذ است. سفارش دهنده لازم است تمامی کلمات، اعداد، شکل‌ها، خطوط و اندازه‌ها را از نظر صحیح بودن و نیز املای کلمات به دقت بررسی نماید. هرگونه اشکال و اشتباه پس از تایید نهایی متوجه سفارش دهنده بوده و وب سایت مهندس وهاب پاک هیچ‌گونه تعهدی در قبال طرح‌های تایید شده با وجود اشتباه، نخواهد داشت. در صورت وجود اشتباه در طرح نهایی پس از تایید آن (حتی اگر از طرف این مجموعه بوده باشد) هزینه ساخت مجدد از سفارش دهنده اخذ خواهد شد. پس به دقت طرح نهایی باید بررسی شود.


قوانین و ضوابط ارسال سفارشات وب سایت مهندس وهاب پاک

سفارش دهنده لازم است آدرس خود، شامل خیابان اصلی، کوچه، پلاک، طبقه و واحد و همچنین کدپستی خود را به صورت دقیق و کامل در قسمت مربوطه یادداشت نماید. هرگونه اشتباه و برگشت سفارشات ناشی از عدم درج صحیح و همچنین کامل آدرس متوجه سفارش دهنده بوده و این مجموعه تعهدی در قبال ارسال مجدد سفارش در همان روز را ندارد. ضمنا هزینه ارسال مجدد به عهده سفارش دهنده خواهد بود.

کلیه سفارشات با پست پیشتاز به آدرس ارائه شده از طرف سفارش دهنده ارسال خواهد شد و در صورت درخواست ایشان، امکان ارسال با پیک با هزینه سفارش دهنده، فقط در تهران و کرج وجود دارد.

این مجموعه کلیه سفارشات پستی را پس از تکمیل به مراکز پستی تحویل خواهد داد و شماره پیگیری پستی را  به اطلاع سفارش دهنده می‌رساند. کلیه تاخیرها ناشی از عدم ارسال به موقع توسط پست متوجه وب سایت مهندس وهاب پاک نبوده و سفارش دهنده می‌تواند با استفاده از شماره پیگیری اعلام شده از پست منطقه خود پیگیری‌های لازم را انجام دهد. زمان تقریبی رسیدن بسته های پستی مربوط به تمامی شهرها به غیر از تهران و کرج از لحظه تحویل به پست حدود 3 تا 7 روز می باشد. این زمان بسته به استان و شهر مقصد ممکن است کمتر یا بیشتر باشد و امکان تعیین زمان دقیق وجود ندارد.

در صورتی که سفارش دهنده آدرس تحویل را در مکان‌های عمومی مانند بیمارستان‌ها ، مراکز خرید، ترمینال‌های مسافری، دانشگاه‌ها و سایر موارد مشابه اعلام نمایید، این مجموعه تعهدی در قبال تحویل صحیح اینگونه سفارشات نخواهد داشت.

ابعاد مهر مورد تایید نظام مهندسی